https://www.footballofficialscamp.com bahigo 1xbet superbetin 1xbet
Futbol hakkında son güncel haberler bahis forumunda

Admin

Yönetici
Yetkili
09b590528b094c3cab1e5d663b45d625.jpg


Hamit Altıntop'un 2-1 mağlup ayrılan Faroe Adaları maçı sonrası TRT Spor'da elini masaya vurarak açıklamalar yapmasını eleştiren Ümit Özat, "Demek ki eleştirilmek bile seni bu kadar ürkütüyor. Yıllardır biz eleştiriliyoruz, eleştiriyoruz. Buna alışacaksın. Burası Almanya değil" ifadesini kullandı.

'Futbolu, futboldan gelenler yönetsin' söylemini yıllardır dile getirdiğini kaydeden Özat, "-Niye basketbolu basketboldan, voleybolu voleyboldan gelenler yönetiyor da neden futbolda bir kişi söz hakkı sahibi değil?- dedik. Dedik ne oldu? TFF'de karar merciine zat-ı aliniz geldi. Sana bir soru soracağım. Bizim bilmediğimiz neyi biliyorsun? Üç maç Bernabeu'da (Real Madrid'in stadı) fazla maç oynadın diye, üç maç Allianz Arena'da (Bayern Münih'in stadı) daha iyi oynadın diye, Kuntz'da yerli antrenörlerde bulamadığın neyi buldun da onu getirdin? Çıkmışsın masaya elini vurarak, Yunus'un yeterli olmadığını, Eren Elmalı'daki gelişimi anlatıyorsun. Bunlar gelişimlerini Milli Takım'da değil, kulüplerde yaparlar. Milli Takım gelişim yeri değildir. Orası altyapı değil. En hazır oyuncuyu, en formda oyuncuyu çağırmak zorundasın" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

"Türkiye San Marino'dan tarihin ilk golünü yedikten sonra Faore Adaları'na ilk defa yenildi" diyen Ümit Özat, "Bu da senin melek yüzlü hocan Stefan Kuntz sayesinde oldu. Galatasaray'da Fenerbahçe'de Başakşehir'de oynarken çağrılmayan ancak hasbelkader bir iki maça çıkan Tolga Ciğerci'yi Milli Takıma çağırırsın. Sonra Salih Özcan'ı kadrodan çıkarıp İsmail Yüksek'i kadroya alırsın. Adam girer oyunu başka boyuta çevirir, ikinci maçta yine oynatmazsın. Ferdi'de 8 numarada oynayacak yeteneği nerede gördün de oynattın. Bunların hesabını kendiniz vermelisiniz. Yoksa Kuntz, elinin altında tutabileceğin bir antrenör mü? Hikmet Karaman'dan Samet Aybaba'dan veyahut Fatih Terim'den Mustafa Denizli'den Şenol Güneş'te bulamyacağın neyi buldun da Kuntz'u buraya getirdin. Önce onun hesabını verir misin canım kardeşim" eleştirilerinde bulundu.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap